Опис курсу
Вивчаючи даний курс здобувачі розкриють для себе сутність змін та природу їх виникнення. З теоретичної точки зору розгялнуть зміни як філософська категорія, яка характеризуються певним рухом, розвитком біологічних та соціальних систем. У теорії та практиці управління науковці та практики розглядають зміни з різних позицій, що дає можливість сформувати своє поняття. В діяльності службовців змінами можуть бути освоєння інноваційної технології, створення нових вимог до посадових обов’язків, вдосконалення організаційної структури управління, навчання і підвищення кваліфікації працівників, формування відповідної корпоративної культури з новими цінностями, традиціями, стилем управління.
Відповідно після вивчення курсу здобувачі розвинуть свої уміння щодо запровадження сучасних методів та моделей управління, як інструменту управління змінами. Зможуть застосовувати на практиці механізми адміністративного та соціально-психологічного впливу на персонал організації в умовах впровадження змін.
Метою вивчення курсу є оволодіння практичними знаннями та набуття практичних навичок із організації процесу управління змінами; надання систематизованих знань про принципи, механізми та алгоритми проектування та реалізації змін, забезпечення формування та розвитку практичних навичок управління змінами.
Категорія службовців - Б
Тема 1. Основні аспекти управління змінами в системі публічного управління та необхідність їх проведення
Тема 2. Значення керівництва при управлінні змінами в умовах воєнного стану
Тема 3. Механізм управління змінами та процес їх реалізації в умовах воєнного стану та поствоєнний період
Тема 4. Особливості організація роботи з персоналом щодо сприйняття змін
Тема 5. Професійне навчання персоналу як складова сприйняття та впровадження змін в системі публічного управління.
Наукові інтереси та викладацька практика:
Менеджмент, управління змінами, корпоративне управління. Основним напрямком наукових інтересів є вивчення управління змінами та залучення інноваційно-інвестиційних інструментів у діяльність підприємств при подоланні кризи.
Відомості про автора курсу
ЧИЧУН ВАЛЕНТИНА АНДРІЇВНА- кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри менеджменту, міжнародної економіки та туризму Чернівецького національного торговельно-економічного університету. Основним напрямком наукових інтересів є: командна робота, комунікативний менеджмент, управління персоналом та управління змінами у діяльності підприємств при подоланні кризи.