Опис курсу
Програма семінару підготовлена для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з метою надати сучасні знання щодо організації професійної діяльності публічних службовців з врахуванням умов воєнного стану. Програма семінару спрямована на поглиблення знань нормативно-правової бази, форм та методів організації праці службовців. За результатами освоєння навчальної програми службовець повинен уміти застосовувати підходи до планування роботи структурного підрозділу; організації робочого місця; організації робочого часу персоналу та власного робочого часу; застосовувати методи та інструменти ефективного тайм менеджменту в управлінській діяльності.
Програма семінару складає 0,5 кредитів (15 академічних годин) та передбачає наступні теми:
Тема 1. Поняття та зміст організації діяльності службовців органів публічної влади в умовах воєнного стану
Тема 2. Планування роботи в органах публічної влади
Тема 3. Організація режиму праці та відпочинку
Тема 4. Організація робочого місця
Тема 5. Теоретичні засади тайм менеджменту в управлінській діяльності службовців.
Тема 6 Тайм менеджмент як технологія організації управлінської діяльності службовців.
Тема 7. Методи та інструменти ефективного тайм менеджменту.
Програма передбачає вивчення теоретичного матеріалу, участь у дискусіях та консультаціях з викладачем, виконання проміжних та підсумкових тестів для перевірки набутих знань.
Відомості про автора курсу
МЕЛЬНИЧУК ЯНА СТАНІСЛАВІВНА – начальник відділу комунікацій та моніторингу навчання Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації. Викладає дисципліни «Порядок планування діяльності посадової особи», «Планування діяльності державного службовця», «Тайм-менеджмент у професійній діяльності посадовця: сутність, принципи планування».
Відомості про автора курсу
ЯРМИСТИЙ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ – кандидат наук з державного управління, директор Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації. Розробник та викладач навчальних програм для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування - «Організація діяльності публічних службовців», «Взаємодія органів публічної влади з громадськістю», «Державна політика та сучасні тенденції розвитку публічної політики».
Автор та співавтор збірників, навчальних посібників - «Територіальна організація влади в Україні» (2003 р.), «Основи державного управління» (2008 р.), «Організація діяльності службовців органів публічної влади» (2009 р.), Співредактор монографії «Історія розвитку органів влади на території Чернівецької області» (2014 р.), «Ефективна комунікація органів публічного управління та інститутів громадянського суспільства: механізми, кращі практики та досвід імплементації» (2018 р.).